Më mbaj mend (për 1 muaj)

Adea Latifi - Kanarina Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

kam një kanarin të vogël
me të kënaqem gjat gjith kohës
është e bukur ka ngjyr të verdh
syqka të vogla scep të mbrehtë
këndo këngën që e di
me tinguj të ngroht e melodik
fluturon lart sa nuk du
pastaj kthehet më jep puthje
kanarina ime e vogël
nuk mlargohet mua prej dorës
më rrin afër aty ku jam
këndon kur nuk qan
kur un nisem për në shkollë
ajo mërzitet vet në obor
sa po kthehem shpejt nxiton
më përqafon dhe këndon


Ky tekst u dërgua nga arben ibrahimiAdea Latifi
Publikimi: 09/02/2013


Adea Latifi - Kanarina
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kanarina".
3. Video është e këngës "Kanarina", por nuk këndohet nga Adea Latifi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Adea Latifi:


Komente 0