Më mbaj mend (për 1 muaj)

Adea Latifi - Telefoni Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

kur babi im ishte i ri
nje telefon kishte ne shtepi
un vrapoja kur cingronte
te pergjigjem qfar kerkonte

kishte kablo dredha dredha
cingeronte sikur tureca
numrat ishin rrumbullake
dhe me ngjyra portokalle

ref:
cinger cinger telefoni
me pelqente ai ringtoni
mir po tani ska lezet
se celularet i kemi ne gjep (2here)

sa shume e doja at telefon
nuk perngjante me iphone
as nuk ishte digjital
por krejt ishte manual

kishte kablo dredha dredha
cingeronte sikur tureca
numrat ishin rrumbullake
dhe me ngjyra portokalle

ref:


Ky tekst u dërgua nga ISP: KL 5A 2019Adea Latifi
Publikimi: 09/02/2013


Adea Latifi - Telefoni
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Telefoni".
3. Video është e këngës "Telefoni", por nuk këndohet nga Adea Latifi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Adea Latifi:


Komente 0