Më mbaj mend (për 1 muaj)

Adea Pula - 2 Dhe 2 Bejn 3 Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  58

Aj,aj jo mos me pyet mua
Aj,Aj jo dje nuk kam mesuar
Aj,aj jo turpi seq me kapi
Aj,aj jo do ja fusi vrapit

Me fal,faleni ju lutem
Me fal,lotet spo i ndal
Me fal e kuptoj gabimin
Po te lutem o mesuese ti me fal me fal

Mos me pyet per ushtrime
Dituri e vizatime
Une te premtoj se do mesoj
Pas kendimit u harrova fjalt e mamit si degjova
O kam gabuar e kuptoj

Me fal,faleni ju lutem
Me fal,lotet spo i ndal
Me fal e kuptoj gabimin
Po te lutem o mesuese me fal me fal
Ref. 2
Mos me pyet per ushtrime
Dituri e vizatime
Une te premtoj se do mesoj
Pas kendimit u harrova fjalt e mamit si degjova
O kam gabur e kuptoj

Aj,aj jo sa e zgjuar jam
Aj,aj jo gjitha n'mend i kam
Aj,aj jo e mesova dje
Aj,aj jo 2dhe 2 bejn 3

Me fal,faleni ju lutem
Me fal,lotet spo i ndal
Me fal,e kuptoj gabimin
Po te lutem o mesuese me fal me fal


Ky tekst u dërgua nga Rina KrasniqiAdea Pula
Renditja: Top 200
Publikimi: 19/06/2012


Adea Pula - 2 Dhe 2 Bejn 3
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "2 Dhe 2 Bejn 3".
3. Video është e këngës "2 Dhe 2 Bejn 3", por nuk këndohet nga Adea Pula.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Adea Pula:


Komente 4