Më mbaj mend (për 1 muaj)

Adea Pula - Ati Im Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Ati im tani e ndjej si munda un te ezistoj, pa te te njohur ty o zot, dhe vullnetin tend por un tani jam fmija yt dhe ne familje tende jam dhe un me frik zdo te kem se ati im ti je pran mejeeeeeee un do te thur lavde un do te thu lavde une do te thurr lavde ne perjetsi ii iiiiiiiii un do te thur lavde un do te thu lavde un do te thu lavde ne peretsi... 2x

at ti e krijove kete dit me dsshuri dhe miresi dhe prandaj un ty te duaaaaaaaaaa pa kufiiiiiiii te dua te dua te dua pa kuffiiiiiiii

un do te thurr lavde un do te thurr lavde un do te thu lade ne perjetsiii iii i ne perjetsiiii...


Ky tekst u dërgua nga Arteida Boshtraj


Nuk kemi video për këtë këngë.


Adea Pula
Publikimi: 30/10/2014


Adea Pula - Ati Im
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ati Im".
3. Video është e këngës "Ati Im", por nuk këndohet nga Adea Pula.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Adea Pula:


Komente 0