Më mbaj mend (për 1 muaj)

Adea Pula - Mos U Nerrvozo Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

po sa ulem pakes te pushoj
vjen dikush ne zile cingerron
dhe kush e di qfar ndodh kur hapet dera
fatur per uje per rrym e gjera tjera

fiken dritat lifti nuk punon
ndalet uji nuk te pihet boza
me nje ane ne gjuajtje tenon
mbushet kupa dhe te kap nervoza

ca ca ca ca
dupa dupa i haha
ndale hapin mos u nervozo
mere veten me te mir e kurr mos u nxito
deri ne 3 ndalu e numero x2

hajt moj bij
seka edhe mazi
punet tona rregulohen
ne vitit e mi
avash avash
se qingji behet dash
na i marrt te ligat
kush na ka zili x2

po sa ulem pakes te pushoj
vjen dikush ne zile cingerron
dhe kush e di qfar ndodh kur hapet dera
fatur per uj per rrym e gjera tjera

fiken dritat lifti nuk punon
ndalet uji nuk te pihet boza
me nje ane ne gjuajtje tenon
mbushet kupa dhe te kap nervoza

ca ca ca ca
dupa dupa i haha
ndale hapin mos u nervozo
mere veten me te mir e kurr mos u nxito
deri ne 3 ndalu e numero x2

ref:

hajt moj bij
seka edhe mazi
punet tona rregulohen
ne vitit e mi
avash avash
se qingji behet dash
na i marrt te ligat
kush na ka zili x2


Ky tekst u dërgua nga Elita AsaniAdea Pula
Publikimi: 01/06/2005
Festivali: Polifest Kids 2005


Adea Pula - Mos U Nerrvozo
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mos U Nerrvozo".
3. Video është e këngës "Mos U Nerrvozo", por nuk këndohet nga Adea Pula.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Adea Pula:


Komente 0