Më mbaj mend (për 1 muaj)

Adea Shabanaj - Nostalgji Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Do t’vi nga Gurbeti
Veç per ty o shpirt
Sikur herav tjera
Ti me dal me m’prit

Une ty ta fala zemren
Me ke bind me fjalt e tua
Me prit moj zemra ime
Te dua te dua

Sa here me mer malli
Per me nejt me ty
I kujtoj takimet
Plot me nostalgji

Une ty ta fala zemren
Me ke bind me fjalt e tua
Me prit moj zemra ime
Te dua te dua
Adea Shabanaj
Publikimi: 22/11/2021
Muzika: Besim Bunjaku
Teksti: Besim Bunjaku
Orkestrimi: Ermal Krasniqi


Adea Shabanaj - Nostalgji
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nostalgji".
3. Video është e këngës "Nostalgji", por nuk këndohet nga Adea Shabanaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Adea Shabanaj:


Komente 0