Adela Curra
Adela Curra

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
Biografia

BIOGRAFIA: Adela Curra është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Në vitin 2015, Adela Curra merr pjesë në X Factor Albania 4. Në vitin 2017, Adela Curra merr pjesë në The Voice of Albania 6....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje» Dërgo Një Këngë »


Komente 0