A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Top 200

Adelajda & Bjordi - Nuk Betohem Dot


Choose star rating

Rating:  4.7 / Votes cast:  12

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

19/11/2010

2010-11-19T08:08:08

Music & Lyrics:

Pirro Çako

Arrangement:

Darko Dimitrov

Participating in

Kënga Magjike 2010


(Adela:)
Ndoshta s'do jemi gjithmone te njejtet
e di s'do jemi ata qe jemi sot
s'mund te premtoj shume,
por ditet qe do t'vijne me vone
le ti jetojme (le ti jetojme)

(Bjordi:)
ndoshta s'do jem une gjithe jeta jote
nuk mund te behem ai qe s'jam
vetem ne pralla ka dashuri ne perjetesi ,
une princi jot do jem s'e di

(Bashke:)
REF:
Nuk betohem dot,
s'ta jap fjalen kot ,
qe do bej une mrekulli,
por nje gje e di ,
qe ne ditet gri do te jem gjithmone tek ti
Nuk betohem dot ,
s'ta jap fjalen kot
qe do te bej dhe çmenduri
por une di te fal pafund veç dashuri

Jane shume arsye per tu larguar,
dhe shume enigma duhen zbuluar,
por afer teje,
eshte si te lindesh perseri.
Princesha ime do jesh s'e di

REF:
Nuk betohem dot,
s'ta jap fjalen kot ,
qe do bej une mrekulli,
por nje gje e di ,
qe ne ditet gri do te jem gjithmone tek ti
Nuk betohem dot ,
s'ta jap fjalen kot
qe do te bej dhe çmenduri
por une di te fal pafund veç dashuri

Nndoshta s'do jemi gjithmone te njejtet
e di s'do jemi ata qe jemi sot
s'mund te premtoj shume,
por ditet qe do t'vijne me vone le ti jetojme

REF:
Nuk betohem dot,
s'ta jap fjalen kot ,
qe do bej une mrekulli,
por nje gje e di ,
qe ne ditet gri do te jem gjithmone tek ti
Nuk betohem dot ,
s'ta jap fjalen kot
qe do te bej dhe çmenduri
por une di te fal pafund veç dashuri


Lyrics submited by Arijannae-Cards (2)

2018-10-29 14:55:14
Janë shumë arsye
Për tu larguar
Dhe shumë enigma
Duhen zbuluar
2017-11-01 16:01:39
Nuk betohem dot,
s'ta jap fjalen kot ,
qe do bej une mrekulli,
por nje gje e di ,
qe ne ditet gri do te jem gjithmone tek ti

Add an e-Card

STORY

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019