Adelina Berisha Feat. Stine

Dashuria Fillon ➡ L'amore Incomincia

 Shqip ➡  Italisht
Nuk ka akoma asnjë votë

Përkthe Një Këngë »

Më Shumë Përkthime »

Përktheu: Anny


Dashuria Fillon

aDeeLinna:
S.T.I.N.E
hoooouuujeeiijjeeii..Ou!

aDeeLinna:
Ti e di mir si më trajtonn
Si më ndjek e më shikonn wow!
Se di pse zemra tani therri jo
Të dua STOP!
E jo se di të jepem shpejt
Por je i mir unë e kam vrejt
Që sott jam e jotja krejt
E lejoj veten ti mem prekk .

Ti e bën aDeeLinnen gjith me vlu
Kur t`më kërkosh unë do jem ktu
Ti je i imi n`sy të kam lexu
E ndjenjat e mija
Pas teje jan lëshu
Ti je i mir ndaj dhe une shum të du
Me meshkujt tjerë kurr se kam pranu
Afrohu se kam dashni un met tregu
Të dua shum e di se m`don veq mu .

Reff:
Dije sa herë m`shikonn
Jetën ma shtonn .
Ndjenjat mi zgjonn
Dashuria dashuria fillonn .
Jo s`është iluzionn
Vet horoskopi ta tregonn .
Vajzenn që kërkonn
Dije se shumë të dëshironn .

Stiinne:
Pak me ngadal
Veq me një fjalë ti`e
Ke çelsin që kalonn
Zemrën time e zotronn!
Kur n`emër m`thret ti e bën nxet
Jo tani s`jemi vet s`jemi vet
Dije se jemi çifti prefekt!
Dije se dije se na kan lezett .

Ti e bën Nestin gjith me vlu
Kur t`më kërkosh unë do jem ktu
Ti je e imja n`sy t`kam lexuuu
Ndjenjat e mija pas teje jann lëshu
Ti je e mir ndaj dhe unë shum të du
Me femra tjera kurr se kam pranu
Afrohu se kam dashni met tregu
Të dua shum e dii që mdon veq mu .

Reff:
Dije sa herë m`shikonn
Jetën ma shtonn .
Ndjenjat mi zgjonn
Dashuria dashuria fillonn .
Jo s`është iluzionn
Vet horoskopi e tregonn .
Djalinn që kërkonn
Dije se shumë të deshironn .

aDeeLinna: Heiiihouuujeeiijeeiiii...Jei.
Stiinne:HouuuHouOuu..Jeje..Jeje`hh..

Stiinne: Ti e bën Nestin gjith me vlu
aDeeLinna: Kur t`më kërkosh unë do jem ktu
Stiinne: Ti je e imja n`sy të kam lexu
aDeeLinna: Ndjenjat e mija pas teje jan lëshu
Stiinne: Ti je e mir ndaj dhe unë shum të du
aDeeLinna: Me meshkujt tjerë kurr se kam pranu
Stiinne: Afrohu se kam dashni met tregu
aDeeLinna: Të dua shumë!
Stiinne: E dii që m`donn veqq mu .

Stiinne: 2x
Dije sa herë m`shikonn
Jetën ma shtonn .
Ndjenjat mi zgjonn
Dashuria dashuria fillonn .
Jo s`është iluzionn
Vet horoskopi e tregonn .
Djalinn që kërkonn
Dije se shum të deshironn .

Stiinne:
babu ti aDeeLinna .
Stiinne boy .
Don't stop baby don't stop!

aDeeLinna:
S.T.I.N.E !!


L'amore Incomincia

STINE oh uh yeah yaah
lo so bene come ti approcci con me
quando mi segui e mi guardi uou
non capisco perché mi hai colpito al cuore
ti amo stop
e non so corteggiarti bene
ma tu sei bravo io lo vedo
da oggi in poi sono tutta per te
ti permetto di toccarmi
tu mi fai impazzire l'Adelina
quando mi cercherai io ci sarò
tu sei mio ti lego nel pensiero
e i miei sentimenti
si sono capovolti su di te
tu sei bravo perciò ti voglio
non ho mai accettato altri ragazzi
avvicinati a me ho qualcosa da dirti
ti amo tanto e lo so che ami solo me
sappi che ogni volta che mi guardi
la mia vita migliora
scopri i miei sentimenti
l'amore ricomincia da qui
non è un'illusione
anche l'oroscopo te lo dice
la ragazza che tu cerchi
sappi che ti vuole bene
un po' adagio
con una parola tu
hai la chiave
del mio cuore che sosteini
quando mi chiami per nome tu ti arrosisci
non siamo soli per niente
sappi che siamo la coppia perfetta
sappi quanto siamo simpatici
tu mi fai impazzire Nesti
quando mi cercherai io ci sarò
tu sei mia ti leggo nel pensiero
e i miei sentimenti si sono capovolti su di te
tu sei bravo perciò ti voglio
non ho mai accettato altre ragazze
avvicinati a me ho qualcosa da dirti
ti amo tanto e lo so che ami solo me
sappi che ogni volta che mi guardi
la mia vita migliora
scopri i miei sentimenti
l'amore ricomincia da qui
non è un'illusione
anche l'oroscopo te lo dice
la ragazza che tu cerchi
sappi che ti vuole bene
hey yaeh uou uou yeah yeah
tu mi fai impazzire Nesti
quando mi cercherai io ci sarò
tu sei mia ti leggo nel pensiero
e i miei sentimenti si sono capovolti su di te
tu sei bravo perciò ti voglio
non ho mai accettato altri ragazzi
avvicinati a me ho qualcosa da dirti
ti amo tanto e lo so che ami solo me
sappi che ogni volta che mi guardi
la mia vita migliora
scopri i miei sentimenti
l'amore ricomincia da qui
non è un'illusione
anche l'oroscopo te lo dice
la ragazza che tu cerchi
sappi che ogni volta che mi guardi
la mia vita migliora
scopri i miei sentimenti
l'amore ricomincia da qui
non è un'illusione
anche l'oroscopo te lo dice
il ragazzo che tu cerchi
che tu tanto desideri
break it down Adelina
il ragazzo Stine
non fermarti baby non lo fare
STINE

Korrigjo Përkthimin
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019