Më mbaj mend (për 1 muaj)

Adelina Berisha - Doli Vasha Ne Pernxhere Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Doli goca ne penxhere
per me pa se kush po vjen
po na vjen ni djal beqar
zemren time ma ka marr

Oj oj oj oj lajle
Oj oj oj oj lajle
kujtova se binte shi
ata ishin lot e mi

edhe pse jam fukara
jo nuk blina me para
mos ma bej mo me hile
sa me deshte kurr sme the

Oj oj oj oj lajle
Oj oj oj oj lajle
kujtova se binte shi
ata ishin lotet e mir


Ky tekst u dërgua nga Bleona


Nuk kemi video për këtë këngë.
Adelina Berisha - Doli Vasha Ne Pernxhere
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Doli Vasha Ne Pernxhere".
3. Video është e këngës "Doli Vasha Ne Pernxhere", por nuk këndohet nga Adelina Berisha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Adelina Berisha:


Komente 0