Më mbaj mend (për 1 muaj)

Adelina Berisha - Kompliment Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  19

ohoooo...oh..yeahhh
ehiii...ohuooo...ooo..aaahh

Sonte nese te them un jo
mos u mundo me shum
besom puthjen un do ta fal
vetem kur dua un
asgjie nuk shkon me zor
dije vetem ket gjie
ne dashuri dhe ne jet
ky ligji esht numer nje

Ref..
Nje Kompliment Eshte Pak
I Dua Dhjet
Qe Ta Kuptoja a Me Don Vërtet
Komplimentet
Qe Thuan Shum Her
Sa Kam Vler
Ty Mendja Nuk Ta Merr

Sonte nese un dal me ty
dridhesh nje moment
me fjal çdo zemer ne ket bot
fitohet shum me leht
asgjie nuk shkon me zor
dije vetem ket gjie
ne dashuri dhe ne jet
ky ligji esht numer nje

Nje Kompliment Eshte Pak
I Dua Dhjet
Qe Ta Kuptoja a Me Don Vërtet
Komplimentet
Qe Thuan Shum Her
Sa Kam Vler
Ty Mendja Nuk Ta Merr

Arbasound..ADELINA

Ref..2x
Nje Kompliment Eshte Pak
I Dua Dhjet
Qe Ta Kuptoja a Me Don Vërtet
Komplimentet
Qe Thuan Shum Her
Sa Kam Vler
Ty Mendja Nuk Ta Merr

ohooo..ehiii..yeah
a MAX production...EGI


Ky tekst u dërgua nga Egzon Kaloshi   EgzonKalo   ALDOoooAdelina Berisha
Renditja: Top 200
Publikimi: 17/04/2012


Adelina Berisha - Kompliment
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kompliment".
3. Video është e këngës "Kompliment", por nuk këndohet nga Adelina Berisha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Adelina Berisha:


Komente 1