Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Audio

Adelina Berisha - Paca  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

06/04/2016

2016-04-06T10:48:02

Këngë e albumit:

"Lum E Lum Për Vasha"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Paca" kënduar nga Adelina Berisha.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Adelina Berisha i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Adelina Berisha:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet