A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Adelina Berisha - Imagjinata


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

06/04/2016

2016-04-06T11:03:32

Këngë e albumit:

"Lum E Lum Për Vasha"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Imagjinata" kënduar nga Adelina Berisha.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Adelina Berisha i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Elona Sopjani. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

autbos ui be raketa
nga secili
hedhim shkumsa
ooooo me thoni
lavedronniii
ooooo
te zbukuroj
sa balona nkoka tona
hahaha ooooo
sa kokleta e paketa
ooooooooouuu

esht imagjinata
2minuta zgjati nata
oooouuuuuuu
autbos u be raketa
nga secilim
hedhim shkumsa ooo
me tjoni lavderoni
oooouuu
sa balona

nkoka tona
oooooouuu
sa kokleta e paka
ooouuu
te triillojjj

boten te zbukuroj
ouuuuu
balonaaa ouuuuMë Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019