Më mbaj mend (për 1 muaj)

Këngëtari Meti Falenderon Divën

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  10
[12-08-2013]
Këngëtari i hitit 'Dashurinë nuk mund ta paguj' ka gjetur pak kohë mes shumë angazhimeve që të pushojë në bregdetin e bukur të Budvës. Eshtë ky këngëtari atraktiv dhe i dashur për publikun shqiptar Meti Berbatovci, i cili është rikthyer në këto ditë të nxehta në vendlindje, por edhe duke u relaksuar për të rinisur më tej një tjetër sezon pune. Këngëtari të gjithë suksesin ia dedikon divës së muzikës shqiptare Adelina Ismajli, pasi ka qenë ajo një shtysë e madhe për artistin e ri, dhe falë asaj ai është sot këtu. Artisti do të sjellë të tjera hite, dhe natyrisht se do të jetë ndonjë tjetër këngë me firmën e të madhes Adelina Ismajli. Ne urojmë dhe presim që të kemi këngë të reja të Metit të cilat do të kthehen në hite shqiptare dhe pse jo të ndjekë sigurt rrugën e madhe të divës./
 (Maksim Gjokaj/teksteshqip.com)Komente 2