Më mbaj mend (për 1 muaj)

Adelina Ismaili - Heroi I Tragjedise Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  27Më duhesh,
që ta zhdukësh këtë maskë
me të cilën po gënjejë
tash sa vite me radhë.

Dua të shikoj ne sy
kur të vdes, e qet nga ti.

Ref:
Se ti je heroi im
hero ne këtë tragjedi
vrasës i dy lumturive
lypës i një dashurie.
Në rolin e tradhëtisë
je hero i tragjedisë.

Thikën e fundit ta pranoj
nga ti tash, kur krejt mbaroi
mjaft aktruam komedi
me të cilën qesh veq ti.

Adelina Ismaili - Heroi I Tragjedise
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Heroi I Tragjedise".
3. Video është e këngës "Heroi I Tragjedise", por nuk këndohet nga Adelina Ismaili.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Adelina Ismaili:


Komente 0