Më mbaj mend (për 1 muaj)

Adelina Ismaili - Femër Dhe Dreq Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  26

Unë ti tregoj të gjitha
asgjë nuk të jap,
unë zhvishem gati e tëra
ti s'guxon t'bësh hap!

I kullot sytë tërë ditën
thua: jam copë e lehtë
me një fjalë gojën t'a mbylli
askush s'më ka prekë!

3*
Jasht jam femër
m'brenda jam dreq
mos prek me dorë
se djegësh keq .

nale,bre nale......


Ky tekst u dërgua nga Dea

Adelina Ismaili - Femër Dhe Dreq
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Femër Dhe Dreq".
3. Video është e këngës "Femër Dhe Dreq", por nuk këndohet nga Adelina Ismaili.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Adelina Ismaili:


Komente 0