A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Adelina Ismaili - Shota


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  2

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

//
Me miliona njerz
sonte me shikojne
mua me shikojn
syve siu besojn

sonte jam qmendur
nga duart tua
nga puthjet tua
le t'kallet ketuhja...

Ref:2 x
Hajde shoto mashalla
fluturo me krah
luj shoto luj
diten ta paguaj

Si po e dridh belin
shohin keta sy
si po digjet trupi
ovetem per Ty..

sonte do te dehesh
jo nga merzia
as nga rakia
po buzet e mia ...

Ref: 6x
Hajde shoto mashalla
fluturo me krah
luj shoto luj
diten ta paguaj


Lyrics submited by Ttt
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019