A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Adelina Ismaili - O Lulja E Blinit  (Feat. Zanfina Ismajli, Soni Malaj & Big Mama)


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  2

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

31/08/2011

2011-08-31T22:16:46

Featuring

Big Mama

Featuring

Soni Malaj

Featuring

Zanfina


O lulja e blinit O kujna ia le nanen O
O lulja e blinit O kujna ia le nanen O

hajt lule mOs ki dert se te nana vjen apet
hajt lule mOs ki dert se te nana vjen apet

O lulja e blinit O kujna ia le baben O
O lulja e blinit O kujna ia le baben O

hajt lule mOs ki dert se te baba vjen apet
hajt lule mOs ki dert se te baba vjen apet

O lulja e blinit O kujna ia le baben O
O lulja e blinit O kujna ia le baben O

hajt lule mOs ki dert se te baba vjen apet
hajt lule mOs ki dert se te baba vjen apet


Lyrics submited by  linda
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019