Më mbaj mend (për 1 muaj)

Adelina Ismaili - Ushtrinë Time Do Ta Bëj Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  39

(2X)
Nje sy kalter shum e desha
por ai me tradhetoj
prej at dite ne zi jam veshur
dhe vetem vajtoj..

Shume vajza n'qaf i mori
se din c'esht dashnia
por une hakun do ta nxjerr
le t'merr vesh c'esht vetmija..

Hej Hej Hej
Ushtrine time do ta bej
me Ibrahim Rugoven
ty o frajer do te denoj
ta shliroj Kosoven.

Besa besen ta kam dhan
me mua s'ka hajgare
nuk guxon ma askush t'luj
me vajzat shqiptare


Ky tekst u dërgua nga Meri

Më Shumë Këngë Nga Adelina Ismaili:


Komente mbi këtë këngë


Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet

Adelina Ismaili - Ushtrinë Time Do Ta Bëj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ushtrinë Time Do Ta Bëj".
3. Video është e këngës "Ushtrinë Time Do Ta Bëj", por nuk këndohet nga Adelina Ismaili.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.