Më mbaj mend (për 1 muaj)

Adelina Ismaili - Frajericës Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  21

Ti je bukuroshe ne kete qytet
kurre kerkund nuk del vet
xhip mercedes e BMW qdo nate
tjeter kerr e ke,
s'rrin rehat
as ni kafic dit e nat me minic
ne qdo vajz tjeter gjeloze
hund perjpjet e tejkanoze

oj ti frajerica jon
hiq mir si ke punt
osht triler frajeri yt
me drog ty po ti mus hunt

ndoshta nje dite do te rritesh
nane se di a do te behesh
merre pak me te mir veten
s'do te jesh miss tere jeten
kalojn te gjith biznismenat
nje nga nje shkojn edhe trenat
e ti mbetesh ne stacion
droga leht ste leshon

oj ti frajerica jon
hiq mir si ke punt
osht triler frajeri yt
me dorg po ti mbush hund


Ky tekst u dërgua nga  ardita


Nuk kemi video për këtë këngë.
Adelina Ismaili - Frajericës
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Frajericës".
3. Video është e këngës "Frajericës", por nuk këndohet nga Adelina Ismaili.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Adelina Ismaili:


Komente 0