Më mbaj mend (për 1 muaj)

Adelina Ismaili - S'ke Ku Shkon Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  12

Sa ngadal Mendoj sa shpeiT jeTen e jetoj te gjith boten e kaloj udhetoj dhe shikoj.
Her Jam Keq e her jam mir e asnjehre nuk jam e lire gjithmon perreth keta zingjir vertet n'ashni qenka veshtir

Mos me shti inat se nuk po te shkon djalo spo ta don zemra po me fleT ajo nuk mendon thot se ti me don edhe ti e din e din per mu zemra ime tdon e kur zoti shpirtrat i bashkon djalo ske ku shkon.

Mendoo pakk per mu sa jam e lumtur kur te du mundohu pakez me te mir te jesh i keq nuk eshte veshtire pse me behesh qe sme don qenke i dobeT kur Aktron e un e di i imi je o merrem se qe ku me ke.

Mos me shti inat se nuk po te shkon djalo spo ta don...

Sa ngadale mendoj e sa shpejT jeten e jetoj...

Mos me shti inat Se nuk po te shkon...


Ky tekst u dërgua nga Liinda [gl]

Adelina Ismaili - S'ke Ku Shkon
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "S'ke Ku Shkon".
3. Video është e këngës "S'ke Ku Shkon", por nuk këndohet nga Adelina Ismaili.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Adelina Ismaili:


Komente 0