Më mbaj mend (për 1 muaj)


Adelina Ismaili - Diva

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Diva".
3. Video është e këngës "Diva", por nuk këndohet nga Adelina Ismaili.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Adelina Ismaili - Diva  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  15

Muzika & Orkestrimi:

Florent Boshnjaku

Teksti:

Adelina Ismaili

Këngë e albumit:

"Best Of Adelina Ismaili"

Këngë e albumit:

"Diva (Feniks)"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2008

2008-11-30T23:00:00+00:00Po e zhvesh krenarinë,
vesh fustanin e ri,
sytë e lodhur nën grim,
s`kan shkëlqim,
buzëqeshja gënjim,
fsheh zhgënjim,
duhet aktrim,
ndal çdo guxim.
do vallëzoj e do këndoj,
se bileta ka qmim,
e harroj çdo nënqmim,
s`ka dëshprim.

(ref)

diva, erdh diva që ju e doni, admironi,
diva, jam kjo diva vdis, lind,
vdis sikur një feniks…!

e ushtroj kënaqësinë,
kontrolloj bukurinë,
shërbëtore e mirë,
e q`nderuar,
urdhëro shef i madh,
i tërbuar ,
unë jam në shërbim..
une e fal ndjenjë e gëzim,
une e ndrydh çdo pikëllim,
nuk guxoj as me u lodhë,
duam shooooww…

(ref1x)

diva, erdh diva që ju e doni, admironi,
diva, jam kjo diva vdis, lind,vdis
sikur një feniks…!

........

ref : 3x

diva , erdh diva qè ju e doni , admironi
diva , jam kjo diva vdis, lind, vdis
siiiiiikur njè feniks........ !!!


Ky tekst u dërgua nga ..arjeta...*
Më Shumë Këngë Nga Adelina Ismaili:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet