Më mbaj mend (për 1 muaj)


Adelina Ismaili - Amaneti

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Amaneti".
3. Video është e këngës "Amaneti", por nuk këndohet nga Adelina Ismaili.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Adelina Ismaili - Amaneti  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  28

Muzika & Teksti:

Adelina Ismaili

Këngë e albumit:

"Best Of Adelina Ismaili"

Këngë e albumit:

"Top Hitet"

Këngë e albumit:

"S'jam Sex Bombë"

Komente

Asnjë Koment

01/12/1999

1999-11-30T23:00:00+00:00

Seletullah
selemullah x2
alejke aresul allah
alejke a habib allah
ilmini nallut
ante mali x2

x2
ma ka lan ma ka lan
nana tybe amanete

x2
du me knu kët Pejen sonte tybe me vullnete

x2
ma ka lan ma ka lan
nana tybe amanete

me ju knu llapjonve sonte
e me kallën krejte
du me knu podujeven sonte
e me kallen krejte
x2

më ka than vllau
kur ka dal ngyrbete

x2
me ma rudh për ferizaje e me ba shyhrete

x2
më ka than vllau
kur ka dal ngyrbete

x2
mos me harru as gilanin se e kem hasrete

nanë moj nanë
prizëreni rush i zi
nanë moj nanë
gjakova si flori
nanë moj nanë
tetovat janë pareli
o moj nanë
kjo kumanova
qikat si peri
nanë moj nanë
drenica kuq e zi
nanë moj nanë
mitrovica bukuri
nanë moj nanë
prishtin si në
*amerik*
o moj nanë prishtinalija
sonte ka mem ik


Ky tekst u dërgua nga Flaka   vivakosova
Më Shumë Këngë Nga Adelina Ismaili:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet