Më mbaj mend (për 1 muaj)

Adelina Ismaili - From The Beginning Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  15

I give myself a chance
to start again 2x
i was broken,but now
i know i can 2x
you just made me feel
that i am down 2x
voices in my head
thrawed me to run 2x
everything i learned
has a meaning 2x
all i know,pulls me to wait
from the beginning 2x

everything...

i give myself...

everything...

Ky tekst u dërgua nga  vivakosova

Adelina Ismaili - From The Beginning
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "From The Beginning".
3. Video është e këngës "From The Beginning", por nuk këndohet nga Adelina Ismaili.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Adelina Ismaili:


Komente 0