Më mbaj mend (për 1 muaj)

Adelina Ismaili - Nanës Tande Çka I Bana Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  21

1
Kur kalon fshehtas mshikon sa t harroj ti mperkujton me genjen, me thua se me don
degjoj tjetren e ke gjet mua mthoshe tkam perjet mos harro askujt borgj si ka met

Ref:
Se un jeten time do ta shijoj, do te ik shum larg ,un do t`jetoj, se m`urrejte e din dhe hana, nenes tande qka i bana 2X
2
Qan ofshan thua se s shkon e me tjetren ti gezon ca ka ajo qe mua me mungon
Thua familja sme lejon mirpo zemra askend s'degjon ,mos je rrens tregon qe nuk me do
Se une emrin tend nga zemra do ta shlyj, do t vij tjetri me dashuri ta lyj…
se m`urrejte e din dhe hana, nenes tande qka i bana 2X

Ky tekst u dërgua nga Im   emmaaRenditja: Top 200
Publikimi: 01/12/1996
Muzika: Nexhat Mujovi (Wirusi)
Teksti: Adelina Ismaili
Orkestrimi: Nexhat Mujovi (Wirusi)


Më Shumë Këngë Nga Adelina Ismaili:


Komente 0


Adelina Ismaili - Nanës Tande Çka I Bana
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nanës Tande Çka I Bana".
3. Video është e këngës "Nanës Tande Çka I Bana", por nuk këndohet nga Adelina Ismaili.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.