Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Live Video Kërko Video

Adelina Ismaili - Dy Akrepat  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8

Komente

Asnjë Koment

01/12/2003

2003-11-30T23:00:00+00:00

Muzika & Orkestrimi:

Marjan Filipovski (MAKI)

Teksti:

Adelina Ismaili

Këngë e albumit:

"The Best Of Adelina"

Këngë e albumit:

"Hitet Folklorike Vol.1"
Sa shpejt po iken kjo natë
e s'dua ta harroj
e s'dua të mbaroj
mos me le mu duar that
dua te perqafoj
dua te ledhatoj
duart një
zemrat një
plus akrepat njo mi njo

Ref:2x
Perreth neve dasshuri
lumturi e pa kufi
nise kete vit te mbar
puuthme sonte ne mesnat

sa shpejt po iken kjo natë
e s'dua ta harroj
e s'dua të mbaroj
mos me le mu duar that
dua te perqafoj
dua te ledhatoj
duart një
zemrat një
plus akrepat njo mi njo

Ref:4x
Perreth neve dasshuri
lumturi e pa kufi
nise kete vit te mbar
puuthme sonte ne mes


Ky tekst u dërgua nga  ellma   Eliosshuli
Më Shumë Këngë Nga Adelina Ismaili:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet