Më mbaj mend (për 1 muaj)

Adelina Ismaili & Valon Maloku - Realitet Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

shperndan nje fjal
ket vit ka lind djal

dua te jem pjes e jotja kosov ne evrop

me bes e shpresss
presim edhe nee

te na ftojn drejt ne zemer te saj kosov ne evrop

dua te zgjohem ne ket vend
ku zemra te buzqesh

ket vend un nuk ben te jem vet dhe un kam shtet

ti je ber shqiptar
ne krejt boten m'bar

do te bejm nje fillim te ri ne t' vjetren kosov kur munden te tjeret mundemi edheee nee

2x
realitet new porn kosoooovvvvv

shperndan nje fjal
ket vit ka lind djal

dua te jem pjes e jotja kosov ne evrop

me bes e shpresss
presim edhe nee

te na ftojn drejt ne zemer te saj kosov ne evrop

dua te zgjohem ne ket vend
ku zemra te buzqesh

ket vend un nuk ben te jem vet dhe un kam shtet

ti je ber shqiptar
ne krejt boten m'bar

do te bejm nje fillim te ri ne t' vjetren kosov kur munden te tjeret mundemi edheee nee

2x
realitet new porn kosoooovvvvv


Ky tekst u dërgua nga  karina


Nuk kemi video për këtë këngë.
Adelina Ismaili & Valon Maloku - Realitet
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Realitet".
3. Video është e këngës "Realitet", por nuk këndohet nga Adelina Ismaili & Valon Maloku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Adelina Ismaili:


Komente 1