Më mbaj mend (për 1 muaj)

Adelina Ismaili - Duro Zemer Duro Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  15

duro moj zemer duro mos qaj se behet mir

me lot mos vizato hartën e atdheut te lir me zemer paguaj me liri mos luaj jeto te ti por kosov tjeter mos ni
me zeemer paguaj me liri mos luaj jeto se vdiq por kosov tjeter mos nis
herojt lindin te vegjel edhe ketu
si gjithkund si gjith bot duro zemer duro se zemra nuk ka koh
me zemer paguaj me liri mos luaj jetoo se vdiis por kosov tjeter mos nis
me zemer paguaj me liri mos luaj jeto s vdis poor kosov tjeter mos nis

me zemer paguaj me liri mos luaj jeto se vdis por kosov tjeter mos nis (x3)


Ky tekst u dërgua nga BlertaAdelina Ismaili
Renditja: Top 200
Publikimi: 01/12/1993


Adelina Ismaili - Duro Zemer Duro
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Duro Zemer Duro".
3. Video është e këngës "Duro Zemer Duro", por nuk këndohet nga Adelina Ismaili.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Adelina Ismaili:


Komente 0