Më mbaj mend (për 1 muaj)

Adelina Ismaili - Do Te Behemi Milioner Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  18

ouououououo hajde sonte ta festojm se esht dita jon ouououououou leri vujtet e hajdeni me u knaq lere luftet se tash esht dita me u knaq

hajde hajde te festojna sot na s kemi me vujte veq po dojna me u knaq. hajde hajde se sot esht dit e lir s kemi ma me vujt veq sot kena me festu (2x)

ouououououououou hajde sonte ta festojm se esht dita jon ouououououououo leri vujtet e hajde me u knaq lere luften se tash esht dita me u knaq

hajde hajde te festojm sot na s kemi me vujte veq po dojna me u knaq . hajde hajde se sot eshtedit e lirs kemi ma me vujt veq sot kena me festu ououououououououo.


Ky tekst u dërgua nga Diedona Hajzeri


Publikimi: 01/12/1988Më Shumë Këngë Nga Adelina Ismaili:


Komente 0


Adelina Ismaili - Do Te Behemi Milioner
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Do Te Behemi Milioner".
3. Video është e këngës "Do Te Behemi Milioner", por nuk këndohet nga Adelina Ismaili.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.