A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Adelina Ismaili - 10 Herë Zemrën Do Ta Thej


Choose star rating

Rating:  3 / Votes cast:  2

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

01/12/1995

1995-12-01T00:00:00

Song from the album:

"Fore"


Një Pse s'më ke thën kur je larguar
Dy Pse më ke lën kur jam dashuruar
Trre Pse më ke lën e më ke bë me hile
Katër Pse më ke lën e më ke bërë me hile
PesëGjashtëShtatë do të rrij e ngartë
tetë nëntë thjetë
Do rri e shkrehtë.

Ref:Dhjetë herë do ta thej dhjetë zemrën do ta thej dhjetë her për një herë hejjjj
Një Pse s'më ke thën kur je larguar
Dy Pse më ke lënë Kur jam dashurar
Trre Pse më kë lën e më kë bërë me hile
Katër Pses më ke lënë e më ke bërë me hile
pesë gjashtë shtatë do trrij e ngrat tetë nëntë do të rrij e shkrehtë frajer


Lyrics submited by Thelekka91
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019