Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Live Video Kërko Video

Adelina Ismaili - C'ka Te Beje  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Komente

Asnjë Koment

31/12/2001

2001-12-30T23:00:00+00:00

Orkestrimi:

Nexhat Mujovi (Wirusi)

Këngë e albumit:

"The Best Of Adelina"
Aj ec e une vetem me nje sy e shikoj,se besoj qe do te mundem ti perballoj,koken e ngrita lart dhe vetulla shikoj e une shtryllem-ndryllem per bese kshtu nuk shkone.

Ref: Cka te beje une mos ta verej ate nxehtesi ne trupin time kur kalon ai mos ta ndjej,si te shtirem si te behem me to si te permbahem mos te vrapoj t'ia prke ato floke.

Afer mkalon e behet se pa dashje mprek,kerkon flaje buzeqesh nuk e din se du me vdek,ma len nje lule fshehtas e nuk me tregon,e une shryllem-ndyllem koka po me vlone.

Ref: Cka te beje une mos ta verej ate nxehtesi ne trupin time kur kalon ai mos ta ndjej,si te shtirem si te behem me to si te permbahem mos te vrapoj t'ia prke ato floke. (2x)


Ky tekst u dërgua nga ToNi   Eliosshuli
Më Shumë Këngë Nga Adelina Ismaili:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet