Më mbaj mend (për 1 muaj)

Adelina Ismaili - Po E Zeme, Po E Zeme Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  14

Me ka thene nje dite daja Ilaz
lopa e Mustafes paska pjell nje mac
n'Mitrovice nje qupe i ka humbur veshi
nuk po i pihet qumshti veq po tallem, keshi

Ref:
Cka ? hahahahaa
ani cka, ani cka, po e zeme
po e zeme
ani cka, ani cka, po e zeme
po e zeme

Edhe pse nje dite dikun larg ne fshat
ruaj vendjen drithi dua kete nat
plote hanger vit qerdhja ne Junik
plot me trimeri boten po cudit

Ky tekst u dërgua nga  Takatlushja


Nuk kemi video për këtë këngë.


Publikimi: 01/12/1991


Më Shumë Këngë Nga Adelina Ismaili:


Komente 0


Adelina Ismaili - Po E Zeme, Po E Zeme
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Po E Zeme, Po E Zeme".
3. Video është e këngës "Po E Zeme, Po E Zeme", por nuk këndohet nga Adelina Ismaili.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.