A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Adelina Ismaili - Karma  (Feat. G4shi)


Choose star rating

Rating:  4.4 / Votes cast:  72

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

26/12/2014

2014-12-26T07:51:26

Featuring

Kid Gashi (G4shi)

Music:

L.O.N

Lyrics:

Adelina Ismaili

Lyrics:

Kid Gashi (G4shi)

Video Production:

Jawney Qvest


Ade- Ade - Ade Adelina jom ...

G4SHI

Gashi in the buildin'
Looking like a million
Hero to my country but I'm feeling like a villain
Cause I always make a killin'
Stacked it to the ceilin'
Adelina with me and we screaming FUCK YOUR FEELINGS
Cuz I'm gettin' em pissed cuz the girls at my shows
switchin these hoes like I do in my flows
You raisin your kids
I'm raisin my dough
Coppin' a crib while you payin' your loans
selfmade did it on my own,
all these rappers bunch of clones,
white girls lined up at my shows
you can tell im bout to blow BANG
Im doing ma thing and I'm making it rain
Damn, you claim that we're cousins because of your name
Damn, homie yous a motherfuckin lame
DAMN, 2 headed eagle chillin on my chain
girls telling me TE DUA TE DUA
I made it from being a SUPA A SUPA
Don't compare me to these losers
Ya'll keep talkin shit while I'll be stuckin on this buka (dough) you lil bitch...

ADELINA:

I don't care about what the people think cuz' nowadays people don't think
and I don't about care what the people feel cuz' nowdays people don't feel
I dont care about what the people think cuz' nowadays people don't think
I don't care about what they feel KARMA is a bitch babe

Ade- Ade- Ade -Adelina jom...

Nuk po ma nin hiq qka po i mundon
nuk po e dua ato qe se kom
edhe vete dreqin tu kajt e kom lon
gjak Ilir jam , per veti e kom
diss nuk boj une rahatoj
lamsh e boj hej Adelina jom
tash i kam krejt i kam fitu vet
Gashi vllau jem HIP HOP MBRET

I don't care about what the people think cuz' nowadays people don't think
and I don't about care what the people feel cuz' nowdays people don't feel
I dont care about what the people think cuz' nowadays people don't think
I don't care about what they feel KARMA is a bitch babe


Lyrics submited by Ilda
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019