Më mbaj mend (për 1 muaj)

Adelina Ndoj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  80
BIOGRAFIA: Adelina Ndoj është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqiperisë së veriut. Më datë 12 Korrik 2014, Adelina Ndoj publikon videoklipin "Gjith Gjynahet Ti Kam Fale". Më datë 30 Tetor 2014, Adelina Ndoj publikon videoklipin "Nusja Jone". Më datë 20 Janar 2015, Adelina Ndoj publikon videoklipin "Te Dashuroj". Më datë 3 Gusht 2015, Adelina Ndoj publikon videoklipin "Diamant Per Mu Je Veq Ti". Muzika e këngës u punua nga Alban Furtuna, ndërsa për orkestrimin u kujdes Alban Furtuna. Videoklipi u prodhua nga Swart Produ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment

    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Adelina Ndoj

Komente 0