Më mbaj mend (për 1 muaj)


Tema: Poezi Për Mësuesit

Mesuesi Im

Une sot per ty mesuese
me pelqen te shkruaj
shume vargje te bukura
per t’i recituar.

Erdha ne klase te pare
shume e emoconuar
as dhe emrin tim
nuk dija te shkruaja.

Gezim ndonjehere,
Hidherim ndonjehere,
Por percafim cdo here
Mesuese gjithmone do te mbaj ne mend.

- poezi nga Adelina (Poete)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  14


Më shumë nga Adelina (Poete)


Komente mbi këtë krijim


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet