Më mbaj mend (për 1 muaj)

Adelina Spahija - Per Ty  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

03/03/2012

2012-03-02T23:38:09+00:00Edhe eshtrat po me qajn,
qajn dhe malet qe na ndajn.
Edhe zogjet mos kendojn,
si ate pranver.

Edhe eshtrat po me qajn,
qajn dhe malet qe na ndajn.
Edhe zogjet mos kendojn,
si ate pranver.

Per ty per ty, skam gjume ne sy.
Mke borxh ne jet, nje dashuri.
Per ty per ty, skam gjume ne sy.
Mke borxh ne jet, nje dashuri.

Mbrem ne enderr te kam pa,
dhenderr zemer ishe ba.
E une lotet tu i fshi thash lamtumir.

Mbrem ne enderr te kam pa,
dhenderr zemer ishe ba.
E une lotet tu i fshi thash lamtumir.

Per ty per ty, skam gjume ne sy.
Mke borxh ne jet, nje dashuri.
Per ty per ty, skam gjume ne sy.
Mke borxh ne jet, nje dashuri.

Per ty per ty, skam gjume ne sy.
Mke borxh ne jet, nje dashuri.
Per ty per ty, skam gjume ne sy.
Mke borxh ne jet, nje dashuri.
Per ty per ty, skam gjume ne sy.


Ky tekst u dërgua nga  KsShQiP
Më Shumë Këngë Nga Adelina Spahija:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet