A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Adelina Tahiri

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  595
  • Vendlindja:
  • Shkup 
  • Mosha:
  • 27 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Dashi ♈
BIOGRAFIA: Adelina Tahiri është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Me nje karriere te gjate ne skene ajo ia ka arritur qellimit te saj dhe ka fituar shume zemra te rinjsh te cilet e admirojne pa fund. Adelina eshte aktive ne koncerte te ndryshme te organizuara ne vend dhe Disapore dhe fansat e saj nuk jane te pakte kudo qe shqiptaret ndodhen. Ishte viti 2008 kur kengetarja bukuroshe lancoi kengen e pare te shoqeruar me videoklip, e cila titullohej “Narciziod” dhe ne fund te vitit ajo publikoi kengen e titullu...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Motra e

Diana Tahirit

Profili

Twitter

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Shto profile

zyrtare

Ani Ani (2015)

Nuk Jam Penduar (2010)

Eliksir (2008)


» Dërgo Një Këngë »

Përgjithmonë
Ti Mos U Kthe
Mjaft
Vuaj
Dale Kadale
S'je I Pari
Ani Ani
Mos Me Duaj Sot
Nuk Jam Penduar
S'je Normal


Përkthime (3)


Artistë Të Ngjashëm:

Betime Zylali

Dina Shabani

Laura Krliu

Flutura Ajdari

Venera Lumani

Hana Cakuli

Elia

Ertila Koka

Besa Krasniqi

Emmy


Tags: Adelina Tahiri

Adelina Tahiri në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019