Më mbaj mend (për 1 muaj)

Adelina Tahiri - Narcizoid Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  35

Ike ti pa fjale e pa koment,
i rënde eshte çdo moment,
e un sa nuk jam çmend.
Ike ti pa thën as lamtumir
se pate valle vështir në zemer s'ke ti mëshire.

ref.
Narcizoid je patjetër
veten n'qejf e ke,zdo tjetër
narcizoid je,
te pretendoj,s'të takoj.

ref.
Narcizoid je patjetër
veten n'qejf e ke,zdo tjetër
narcizoid je,
te pretendoj,ty s'të takoj.

Tash e di kë e dashuron ti,
se me ke je tani edi shume mire une e di
Tash e di do veten tënde ti,
e mua m'ke mëri,dhe nuk me sheh dot ne sy.

Narcizoid je patjetër
veten n'qejf e ke,zdo tjetër
narcizoid je,
te pretendoj,s'të takoj.

ref.
Narcizoid je patjetër
veten n'qejf e ke,zdo tjetër
narcizoid je,
te pretendoj,ty s'të takoj.

Narcizoid je patjetër
veten n'qejf e ke,zdo tjetër
narcizoid je,
te pretendoj,s'të takoj.


Narcizoid je patjetër
veten n'qejf e ke,zdo tjetër
narcizoid je,
te pretendoj,ty s'të takoj.


Ky tekst u dërgua nga LinaAdelina Tahiri
Publikimi: 01/12/2007
Muzika: Robert Bilbilov
Teksti: Avni Qahili
Orkestrimi: Robert Bilbilov
Video Produksioni: Tomato


Adelina Tahiri - Narcizoid
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Narcizoid".
3. Video është e këngës "Narcizoid", por nuk këndohet nga Adelina Tahiri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Adelina Tahiri:


Komente 1