Më mbaj mend (për 1 muaj)

Adelina Tahiri - Nuk Jam Penduar Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  38

-ej cka po bon?
mir,jom n'xhirime te videoklipit ri
t'kerkoj ma von,ajde Cao......

s'të mbaj inat por praaap
se harroj këtë natë,
e pash se një tjetër ke hëëë
pse njëher ti më the
nuk do jetoj pa ty asnjë moment
un refuzoj që ty të fal
un veq kujtoj puthjen që ja dhe asaj

Ref:
Nuk jam penduar nga lotet e tua
sikur nje dite te kthehem
nuk do jem njesoj,
nuk jam penduar nga lotet e tua
sikur nje dite te kthehem
nuk do jem njesoj.

E di edi më nuk më ke
se ti më mir me të do jesh
lotët tek nuk kan efekt
nuk je mëë

pse njëher ti më the
nuk do jetoj pa ty asnjë moment
un refuzoj që ty të fal
un veq kujtoj puthjen që ja dhe asaj

Ref:
Nuk jam penduar nga lotet e tua
sikur nje dite te kthehem
nuk do jem njesoj,
nuk jam penduar nga lotet e tua
sikur nje dite te kthehem
nuk do jem njesoj.

E di edi më nuk më ke
se ti më mir me të do jesh
lotët tek nuk kan efekt
nuk je mëë

Ref:
Nuk jam penduar nga lotet e tua
sikur nje dite te kthehem
nuk do jem njesoj,
nuk jam penduar nga lotet e tua
sikur nje dite te kthehem
nuk do jem njesoj.


Ky tekst u dërgua nga Zulja   artaaa   saramk   njomzaaa   @1   loraloraAdelina Tahiri
Renditja: Top 200
Publikimi: 02/05/2010
Festivali: Zhurma Show 2010
Muzika: Flori Mumajesi
Teksti: Flori Mumajesi
Orkestrimi: Flori Mumajesi


Adelina Tahiri - Nuk Jam Penduar
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nuk Jam Penduar".
3. Video është e këngës "Nuk Jam Penduar", por nuk këndohet nga Adelina Tahiri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Adelina Tahiri:


Komente 4