Më mbaj mend (për 1 muaj)

Adelina Tahiri - Mjaft (Feat. Elgit Doda)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  74

Afer larg je ti
Dua të të kem
Kthehu persëri
T'lutem po nuk do
qe me ty te jem
Mua pse me ndodh joo
Po ta dije ta shihje
Qmenduri do te nisi si
Nje natë qe nuk përfundon
E po te gjejë momentin
Vera s'do mbaronte dot
Se pa ty bën ftoht

Ref2x:Mjaft kjo fjal tani
Do të bëj të kesh nje pendim
Sa her të mendoj
Verën e kaluar kujtoj

Afer larg je ti
Dua të të kem
Kthehu persëri
T'lutem po nuk do
qe me ty te jem
Mua pse me ndodh joo

Ref2x:Mjaft kjo fjal tani
Do të bëj të kesh nje pendim
Sa her të mendoj
Verën e kaluar kujtoj


Ky tekst u dërgua nga MeryyAdelina Tahiri
Featuring: Elgit Doda
Renditja: Top 200
Publikimi: 29/07/2013
Muzika: Elgit Doda
Teksti: Ronela Hajati
Orkestrimi: Elgit Doda


Adelina Tahiri - Mjaft
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mjaft".
3. Video është e këngës "Mjaft", por nuk këndohet nga Adelina Tahiri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Adelina Tahiri:


Komente 6