Më mbaj mend (për 1 muaj)

Adelina Tahiri - Mos Me Duaj Sot Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  67

Ti do mshohesh duke ditur
dashurin qe e kam pritur
duaj si mua e mallkoj
te vuaj si mua po njesoj

ohuu dije se kur ike
per ty sisha veq nje mike
dhe me teper smundem dot
osht e kott

Reff :
Mos me duaj sot
jeten se ndalim dot
neser mos u habit ti
kur ta shohesh tjeter njeri

Mos me duaj sot
jeten se ndalim dot
vetem ne kete bot
nuk do shohesh vetem lot

nese duhet po te lutem
me kujto se un me smundem
vetem ftyren time sheh kudo
ama vetem ty te don ajo

dije se kur ike per ty
sisha veq nje mike
dhe me teper
smundem dot osht e kot

Reff :
mos me duaj sot
jeten se ndalim dot
neser mos u habit
kur ta shohesh tjeter njeri

me enderrime nuk kapesh me faj
a duhet duhet duhet ti perngjaj asaj
se jemi ne diten ton te fundit
zemra ime e humbi jooo nuk te doooo

mos me duaj sot
jeten se ndalin dot
neser mos u habit
kur ta shohesh tjter njeri

Reff :
mos me duaj sot
jeten se ndalin dot
neser mos u habit
kur ta shohesh tjter njeri

Mos me duaj sot
jeten se ndalim dot
vetem ne kete bot
nuk do shohesh vetem lot


Ky tekst u dërgua nga Marigona ZoguAdelina Tahiri
Renditja: Top 200
Publikimi: 06/04/2015
Festivali: Zhurma Show 2015
Muzika: Darko Dimitrov
Teksti: Ronela Hajati
Orkestrimi: Darko Dimitrov
Video Produksioni: Imagine Films


Adelina Tahiri - Mos Me Duaj Sot
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mos Me Duaj Sot".
3. Video është e këngës "Mos Me Duaj Sot", por nuk këndohet nga Adelina Tahiri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

20

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Adelina Tahiri:


Komente 1