Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mimikat E Çuiditshme Të Adelina Thaqit

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5
[19-09-2013]
Një performancë të bukur ka sjellë këngëtarja Adelina Thaqi në Kënga Magjike. Ajo u rikthye pa shumë kohe pauzë që kishte bërë ndaj muzikës me një këngë të punuar nga Armend Rexhepagixhi dhe Adia Baraku. "Po u mërzite" titullohet kënga që Adelina solli në interpretim dhe që u pëlqye mjaft shumë nga publiku. Por ajo çfarë publika ka vërejtur gjatë interpretimit të Adelinës ishin shenjat e çuditshme ose mimikat që ajo bënte, si dhe falenderimi në fund të këngës ku ajo falenderoj me shenja dhe mimika të gjithë personat memec të komunitetit tonë. Ky duket një gjest me të vërtetë i bukur nga Adelina pasi që duhet ditur që edhe ata persona janë pjesë e shoqëris sonë. (Teksteshqip)


      Adelina Thaqi - Po U Merzite [Teksti dhe Klipi]

Komente 1