Më mbaj mend (për 1 muaj)

Adelina Thaqi Kritikon Bleonën

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
[24-11-2014]
Adelina Thaçi ka dalë kundër Bleonës, duke e komentuar lakuriqësinë e shfaqur mbrëmë në "AMA".Thaçi, këngëtare e dëshmuar në interpretim ka thënë: "Na mbyti Hollywood’i. Qysh s'kemi kufi? Qysh me mendojmë që si të deshën menjëherë i marrin në filma".

Adelina, e ka lavdëruar Rita Orën dhe ka thënë se ajo është nivel i lartë.
 (Indeksonline)Komente 0