Më mbaj mend (për 1 muaj)

Adelina Thaqi - Selen Dion Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Cdo nat ne endra te kam me thu te du je me mu, si balen me prek,me ngroh

Fol ku trete ku ke shku ne acarrin ne mes nesh vaj i madh terr i zi vec per ty ne fund te detit ti opo te jesh gjall te shoh zjar je ti per mua dora yte me leedhaton me puthe lehte ne gji me mban me thua te duaaa

Ti je shpirt per mua iki vdekjes hijes se zeze nates fali drit veq per mu dhe per ty hapi syt je dukat un pa tyyy jam e gjor dor e that lot ne sy, ne qiell jemi zi iku vaij ne stuhi vec per ty me rah zemra muaaa,ajo me flet vetem per ty ku do qe je ti me do me shpeto,me shpeto

Jeta eshte e jona ndaje per dashuri ta mundim vdekjen te ikim bashk cohu mbi re dashuriiiii me bjer me ngroh zemra mua vetem per ty huuuuuuuuuuuuuuu


Ky tekst u dërgua nga Adelina

Adelina Thaqi - Selen Dion
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Selen Dion".
3. Video është e këngës "Selen Dion", por nuk këndohet nga Adelina Thaqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Adelina Thaçi:


Komente 0