Më mbaj mend (për 1 muaj)

Adem Ramadani - Sot E Mora Vesh Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.3 / Votuan:  3

(Strofa 1)
Sot e mora vesh une per te moj
se ti don meu largu
ta kan mbushur ty mendjen hallku
me tjeter don meu martu (2)

(Refreni)
Vec ta dish se mat mire
tybe s'ke me gjet
sa te du une ty
ti k'ta e din vet

Jo nuk du me na marr
hallku neper goje
Une gjalle ti me tjeter
jo nuk e lejoj (2)

(Strofa 2)
Mos u mashtro ti me vetveten
se nuk mundesh mem harru
se memu ja kan gjysmen e jetes
e tash don meu largu (2)

(Refreni) (4)


Adem Ramadani - Sot E Mora Vesh
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sot E Mora Vesh".
3. Video është e këngës "Sot E Mora Vesh", por nuk këndohet nga Adem Ramadani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Adem Ramadani:


Komente 1