A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Adem Ramadani - Pse Moj Nan S'po Flen


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  60

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

22/05/2017

2017-05-22T12:36:45

Pse moj nan spo flen
pse po rri pa gjum
pse zemra jote
kurr sbani lum
pse moj nan spo flen
pse po rrin pa gjum
pse zemra jote
kurr sbani lum.

Sa shum djem ti pate
po asnji ngat vetit
athu kujt i bane faj
ti menzi i rrite
krejt ti mur gurbeti
kaj me lot oj nane kaj
sa shum djem ti pate
po asnji ngat vetit
athu kujt i bane faj
ti menzi i rrite
krejt ti mur gurbeti
kaj me lot oj nane kaj.

O Zot qysh po mvyka jeta
shum tzezat i heka
sae forta isha kon
m'duket kurr nuk po vjen dita
me i pa djemt qe i rrita
me u ba bashk djali me nan
o zot qysh po mvyka jeta
shum tzezat i heka
sa e forta isha kon
m'duket kurr nuk po vjen dita
me i pa djemt qe i rrita
me u ba bashk djali me nan.

Refreni:

Ani moj pranver
ti n'gurbet a del
thirre naj djal
qet vjen najher
ani moj pranver
ti n'gurbet a del
thirre naj djal
qet vjen najher
selam banu djemve
nana asht tui prit
per qdo dit po rri ne der
se shum vjet i bana
nuk di a kam ymer
me'u pa nana edhe nje her
selam banu djemve
nana asht tui prit
per qdo dit po rri ne der
se shum vjet i bana
nuk di a kam ymer
meu pa nana edhe njeher.


Ky tekst u dërgua nga Mendi-ch
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019