Më mbaj mend (për 1 muaj)

Adem Ramadani - Moj Hatixhe Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.5 / Votuan:  6

Moj Hatixhe moj shami tkuqe
ti ngjyn nana moj flakt e kuqe ti ngjyn nana moj flakt e kuqe.

Flakt e kuqe ti shit o sona
a pot dhimen moj baba nana a pot dhimen moj baba nana

Baba nana e dy vllaznija
shkaj te buri e mrok pleqnija
shkaj te buri e mrok pleqnija

Shkaj te buri e mrok pleqnija
fart pom dhimet moj beqarija
fart pom dhimet moj beqarija


Ky tekst u dërgua nga Shaban Arusha

Adem Ramadani - Moj Hatixhe
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Moj Hatixhe".
3. Video është e këngës "Moj Hatixhe", por nuk këndohet nga Adem Ramadani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Adem Ramadani:


Komente 0