Më mbaj mend (për 1 muaj)

Adem Ramadani - E Kam Dashur Shkollen Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

E kam dashur shkollen
e kam dasht shoqnin
tash i lash te gjitha
fillova dashurine [2x]

Dua t´vish me mua
dua te kem prane
se veç vdekja mori vajze
prej teje me ndane [2x]

Shum te dua mori vajze
ty te dua fort
prej dashnis se madhe vajze
mu´ me pikojn lote [2x]

Dua t´vish me mua
dua te kem prane
se veç vdekja mori vajze
prej teje me ndane [2x]


Ky tekst u dërgua nga Ylli


Nuk kemi video për këtë këngë.
Adem Ramadani - E Kam Dashur Shkollen
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "E Kam Dashur Shkollen".
3. Video është e këngës "E Kam Dashur Shkollen", por nuk këndohet nga Adem Ramadani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Adem Ramadani:


Komente 0