Më mbaj mend (për 1 muaj)

Adem Ramadani - U Largove Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


u largove lamtumir moj lamtumir nuk me the dashnis time sju pergjigje me le te vuj ne ket jet jeta ime asht e shkret ashtu gjithmon dote mbet a thu vall ne dashuri dot kem fat nje her..... REFREN..... si ste erdhe keq me refuzove lutjet e mija si pranove me le mua pa shpres pa shpyrt pa ndjenja pa drit deshiren time nuk e plotsove endrrat smi realizove shkove ti shkove ti rrug pa kthim ti morre..... Ska qka mbet me me ty ndarjen kur kujtoj dot kengoj me nostalgji per syt e tu qe kurr si harroj rrri ne vetmi goten e kam shok nuk edi nuk edi permua akujton si nuk te rdhe keq me refuzove lutjet e mija smi pranove me le mua pa shpres pa shpyrt pa ndjenja pa drit deshiren time nuke plotsove endrrat smi realizove shkove ti shkove ti rrug pa kthin ti morre

Ky tekst u dërgua nga  SHEKI


Nuk kemi video për këtë këngë.


Publikimi: 16/06/2012


Më Shumë Këngë Nga Adem Ramadani:


Komente 0


Adem Ramadani - U Largove
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "U Largove".
3. Video është e këngës "U Largove", por nuk këndohet nga Adem Ramadani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.