Më mbaj mend (për 1 muaj)

Adem Ramadani - Kam Nje Plag Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  2

kam nje plag
moj nan ne ket
zemren time
tash po vjen
pranvera
plot me hidhrime 2x

as gje ne jet per mu
ska ska lumturi
pa sevda
lulja e saj me eshte tha
flet e bukra ikan ra 2x

o fati zi me mu mos
luaj pse kaq shume ne jet
per ate vajz te vuaj 2x

as gje ne jet per mu
ska ska lumturi
pa sevda
lulja e saj me eshte tha
flet e bukra ikan ra 2x


Ky tekst u dërgua nga  SHEKI


Nuk kemi video për këtë këngë.
Adem Ramadani - Kam Nje Plag
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kam Nje Plag".
3. Video është e këngës "Kam Nje Plag", por nuk këndohet nga Adem Ramadani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Adem Ramadani:


Komente 0